نرم افزار موبایل اندروید فنی و حرفه ای خراسان شمالی

white_tick.png

تلفن های ضروری

اداره آموزش و پژوهش :

058-32229619

اداره موسسات کارآموزی آزاد :

058-32229618

اداره سنجش و ارزشیابی مهارت :

رئیس اداره  : 32259113-058

کارشناسان اداره آزمون : 32259255-058

دبیرخانه اداره آزمون : 32264425-058

آخرین بروز رسانی سایت در 2روز, 2ساعت, 37دقیقه, 1ثانیه پیش صورت گرفته است.

هر ایرانی ، یک مهارت

نمایش از 21 بهمن 1396 بازدید: 1024
پرینت

معاون آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اسفراین گفت : رویکردی که برای سال آینده کارگاه های آموزشی فنی و حرفه ای درنظر گرفته شده ، تبدیل مراکز آموزش فنی و حرفه ای به مراکز تأمین نیروی انسانی موردنیاز صاحبان مشاغل است .

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، مهندس موسوی در آیین افتتاح مرکز اسفراین که در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اسفراین با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان برگزار شد ، اظهارداشت : خداوند متعال را شاکرم در افتتاح مرکزی حضور دارم که کارگاه های آموزشی آن استاندارد ساخته شده  و رشته های خوب و نوینی از جمله کارگاه «  انرژی های نو » در این مرکز پیش بینی شده است .

موسوی ضمن تقدیر و تشکر از استاندار ،مدید کل و همکاران آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی جهت افتتاح پروژه مرکز آموزش فنی و حرفه ای اسفراین اذعان داشت : برنامه تحول آموزشی و هدفمند نمودن آموزش های فنی و حرفه ای  در سال 97 در دستور کار قرار دارد .

وی افزود : با توجه به اینکه دولت تدبیر و امید تسهیلات و اعتبارات مهمی را جهت ایجاد و پایداری اشتغال در نظر گرفته است لذا منطقی است که جهت گیری فنی و حرفه ای در راستای اجرایی نمودن سیاستهای دولت باشد .

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درخصوص ظرفیتهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نیز گفت : هیچ کدام از ظرفیتهای این سازمان چه بخش دولتی ، چه خصوصی و یا صنایع و ... به تنهایی پاسخگوی نیاز جامعه نخواهند بود ولی با کنار هم قرار گرفتن این ظرفیتها و ایجاد اصلاحات در الگوهای آموزشی این سازمان ،  به راحتی پاسخگوی نیازهای آموزشی خواهیم بود .

موسوی با اشاره به تبدیل مراکز آموزش فنی و حرفه ای به مراکز تأمین نیروی انسانی ماهر و موردنیاز بازار کار گفت : خوشبین هستم که با اجرای این مدل ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای به بازار کار نزدیک شده و تحول خوبی در  حوزه تامین نیروی انسانی صاحبان مشاغل ایجاد خواهد شد .

وی افزود : در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز صاحبان مشاغل ، می بایست ارتباط با مراکز کاریابی را تقویت کنیم .

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد
طراحی و پشتیبانی : توسط واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی-وب سایت : www.nkhtvto.ir تلفن : 8-05842245836 فکس : 05842236755