آخرین بروزرسانی:12 تیر 98

مهم ترین اخبار

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی : مهارت آموزی آسیب دیدگان اجتماعی از اولویت های مهم سازمان است

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی در نشست با مدیرکل اداره زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان ، مهارت آموزی زندانیان و اسیب دیدگان اجتماعی را از اولویت های مهم سازمان دانست .

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي خراسان شمالی، محمدرضا رضایی گفت : ارائه آموزش های مهارتی که منجر به اشتغال افراد بویژه اسیب دیدگان اجتماعی شود ، از اهداف مهم سازمان می باشد .

رضایی با تاکید بر توانمندسازی زندانیان جهت اشتغال مفید ، تامین معاش  و بازدارندگی از ارتکاب جرم مجدد آنان اظهارداشت : تعهد دوره های اموزشی زندانیان استان در سال جاری 75 هزار نفرساعت می باشد که امیدواریم با همکاری و هم افزایی دو دستگاه دوره های آموزشی بیشتری متناسب با نیاز مددجویان برگزار نماییم.

مدیرکل اداره زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن اعلام رضایت از تعاملات دو دستگاه در جهت مهارت اموزی مددجویان گفت : در سال های اخیر رویکرد سازمان زندانها موضوع « اشتغال و حرفه آموزی مددجویان » میباشد .

مجتبی محمدی افزود : استاندار و هیئت همراه ایشان  نیز طی بازدیدی که در ماه رمضان سال جاری از مجموعه زندان ها داشتند بر  « مهارت آموزی و توانمندسازی زندانیان » تاکید نموده و همکاری خود را اغاز کردند.

محمدی ابراز امیدواری کرد : با تعامل و همکاری دوطرفه دوره های آموزشی متناسب با نیاز مددجویان اجرایی گردد.

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد