آخرین بروزرسانی:12 تیر 98

اخبار مراکز

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهر راز گفت : به مناسبت گرامیداشت هفته مهارت ، نمایشگاه تولیدات تعاونی ها و طرح‌های اشتغالی بهره مند از محل تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری شهرستان راز و جرگلان در شهر راز دایر شد .

امام جمعه شهرستان فاروج در خطبه های نماز جمعه 4 مرداد ماه سال جاری گفت : وجود مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان یک امتیاز و از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، حجت الاسلام نوروزی امام جمعه شهرستان فاروج در خطبه های نماز جمعه ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت بر توسعه و گسترش فعالیتهای مهارت آموزی در شهرستان تاکید نمود. حجت الاسلام نوروزی در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه شهرستان فاروج خطاب به خانواده ها و بخصوص جوانان گفت: در شرایط کنونی جامعه و افزایش آمار فارغ التحصیلان جویای کار فاقد مهارت و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری : (( هر ایرانی، یک مهارت))، لازم است که جوانان و نوجوانان برای کسب مهارت های لازم در عرصه های مختلف ، راهی مراکز آموزش فنی و حرفه ای شوند. امام جمعه فاروج همچنین با اشاره به ظرفیت های خوب آموزش های فنی و حرفه ای شهرستان از تلاشهای ارزنده مربیان و کارکنان این مرکز در جهت نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیر و تشکر نمود.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفهای شماره یک شهرستان بجنورد از برگزاری دوره آموزشی « مقابله با مخاطرات » ویژه کارکنان و مربیان اداره کل و مراکز شهرستان بجنورد خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی، « جواد نوذری » با بیان این خبر افزود : بمناسبت هفته ملی مهارت ، دوره آموزشی « مقابله با مخاطرات » با همکاری جمعیت هلال احمر بجنورد جهت کارکنان و مربیان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 1 و 2 این شهرستان برگزار گردید. نوذری افزود : دوره اموزشی فوق ساعت 8 صبح روز 5شنبه 3مرداد ماه 98 در محل سالن ولایت مرکز یک بجنورد برگزار شد . وی اظهارداشت : گواهینامه دوره اموزشی فوق از سوی جمعیت هلال احمر جهت شرکت کنندگان صادر خواهد شد .

امام جمعه شهرستان گرمه گفت : آموزش های فنی و حرفه ای در مهار بیکاری و کاهش اسیب های اجتماعی موثر است. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، بمناسبت فرارسیدن هفته ملی مهارت ، رییس و جمعی از کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای جاجرم با امام جمعه شهرستان گرمه دیدار و گفتگو کردند. حجت السلام و المسلمین حاج تاتاری در این دیدار ضمن تبریک هفته ملی مهارت ، با تاکید بر آموزش های فنی و حرفه ای برای اقشار مختلف بویژه در بخش های روستایی ، جوانان و سربازان ابراز امیدواری کرد : آموزش های فنی و حرفه ای به گونه ای باشد که افراد بعد از دوره مهارت آموزی ، وارد بازار کار شوند. وی خاطرنشان کرد : استفاده از آموزش های فنی و حرفه ای می تواند سبب مهار بیکاری وکاهش آسیب های اجتماعی در سطح جامعه باشد.

امام جمعه شهرستان جاجرم گفت : در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام « رونق تولید » نامگذاری شده است، « آموزش های فنی و حرفه ای » برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جامعه یک ضرورت است . به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، بمناسبت فرارسیدن هفته ملی مهارت ، رییس و جمعی از کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای جاجرم با امام جمعه این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. حجت السلام و المسلمین حاج سید محمد موسوی در این دیدار ضمن تبریک هفته ملی مهارت ، بر توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و ایجاد بستر مناسب جهت مهارت آموزی بویژه برای خواهران و جوانان جویای کار در حوزه های کشاورزی، صنعتی و اشتغال خانگی تاکید کرد. ایشان ضمن موثر دانستن آموزش های فنی و حرفه ای در مهار بیکاری ابراز امیدواری کرد: در سال رونق تولید ، آموزش های فنی و حرفه ای نقش موثری در کمک به ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جامعه داشته باشد.
نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد