آخرین بروز رسانی: 29 تیر 1400

مهم ترین اخبار

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی از دستگاه‌های اجرایی برگزیده استان در جشنواره استانی شهید رجایی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی بعنوان دستگاه اجرایی برتر استان در محور توسعه دولت الکترونیک جشنواره استانی شهید رجایی مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، دستگاه‌های اجرایی برگزیده خراسان شمالی در جشنواره استانی شهید رجایی که هرساله با هدف ارزیابی عملکرد اداره ها و سازمان ها برگزار می‌شود، روز دوشنبه 15 شهریور 1400 در مراسمی با حضور مسوولان، معرفی و از مدیران آنها با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

در این مراسم « فرج اله راد » مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی با کسب عنوان رتبه برتر این اداره کل در محور توسعه دولت الکترونیک مورد تجلیل قرار گرفت .

استاندار خراسان شمالی در این آیین گفت: ۵۰ دستگاه اجرایی استان در سطح کشور جزو دستگاه های برتر بودند یا اینکه رشد قابل توجهی در شاخص ها در این مدت داشته اند.

محمدعلی شجاعی اظهار داشت: دستگاه های اجرایی استان در شرایط سخت تحریم ها و اقتصادی تلاش های مضاعفی داشتند تا توانستند رتبه های خوبی در سطح کشور به دست بیاورند.

وی افزو: به واسطه هم افزایی و هم فهمی در اجزای حاکمیت استان محیط خوب کار کردن در استان برقرار است.

شجاعی گفت: فضای هر جامعه و استانی به یک بستر مناسب برای حرکت خوب دستگاه های اجرایی نیاز دارد تا مردم بدانند مسوولان آنان با برنامه مشخصی توانسته اند آنچه را که وظیفه شان بوده انجام دهند.

شجاعی با ابراز خرسندی از عملکرد مجموعه اجزای حاکمیت در استان، افزود: در این استان بین اجزای حاکمیت نظام شرایطی ایجاد شده است تا تمامی دستگاه ها در ارزیابی های سطح کشور از نگاه موفقیت آمیز مسئولان نظام نسبت به آن دستگاه ها برخوردار باشند.

امام جمعه بجنورد نیز گفت: شهید رجایی الگوی کامل برای مسوولان است.

حجت الاسلام رضا نوری اظهار داشت: ایشان حس مسوولیت پذیری داشت، کارها را به وقت اداری موکول نمی کرد حتی در شب ها نیز به عنوان حل مشکلات مردم بود.

 رییس کل دادگستری خراسان شمالی با بیان اینکه مسوولیت و مدیریت در نظام حاکمیت دینی معیار و ملاک خاصی دارد اظهار داشت: شهید رجایی با وجود اینکه دوران مدیریتی بسیار کوتاهی کمتر از چهار ماه داشتند اما بعد از ۴۰ سال هنوز در کار مدیریتی الگو است.

حجت الاسلام اسدالله جعفری افزود: ساده زیستی و مردم دوستی معیارهای برجسته و شاخص شهید رجایی بود.

جشنواره شهید رجایی با شعار "افزایش اعتماد عمومی با ارتقای فرهنگ سازمانی، شفافیت، سلامت اداری و توسعه دولت الکترونیک" هرساله با متولی گری سازمان برنامه و بودجه برگزار می شود.

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد