آخرین بروز رسانی: 17 مهر 1400

مهم ترین اخبار

انتصاب《 مدیر کل حوزه ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین‌الملل 》سازمان آموزش‌ فنی وحرفه‌ای کشور

طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور« سیدمازیار علوی» به سمتمدیر کل حوزه ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین‌المللسازمان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، طی حکمی از سوی دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «سید مازیار علوی» به سمت مدیر کل حوزه ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منصوب شد.

 در این حکم آمده است:

جناب آقای سید مازیارعلوی

 سلام عليكم

 نظر به سوابق، تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت «مدیر کل حوزه ریاست، حقوقی، روابط عمومی و امور بین‌الملل» سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با حسن تدبیر و ارتباط منسجم با معاونین، مدیران ستادی و ادارات کل استانی اهتمام خود را جهت انجام بهینه امور، ارتقاء سطح کیفی فعالیت‌ها و برنامه‌های حوزه کاری برابر شرح وظایف پست سازمانی و نیز تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، برقراری ارتباط موثر با مراجعین محترم و ارایه پیشنهادهای سازنده سازمان را در رسیدن به اهداف خود یاری نمایید.

 امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، ضمن بهره‌گیری از توانایی‌های فنی و کارشناسی همکاران و اهتمام لازم در سایه تعامل و همکاری با سایر دستگاه‌های کشور و با رعایت اصول «عدالت محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی» «قانون مداری»، دولت مردمی در انجام مسوولیت محوله موفق و موید باشید. 

 

 

                                           غلامحسین حسینی نیا

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد