>

آخرین بروز رسانی: 6 اردیبهشت 1402

درباره اداره کل

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی متولی اجرای آموزشهای غیر رسمی در سطح استان میباشد. به جهت حفظ و صیانت استقلال و دست یافتن به کشوری صاحب تکنولوژی های پیشرفته ، تقویت شاخصهای موثر در توسعه اقتصادی نظیر نیروی جوان دانش فنی ، نیروی کار و سطح آموزش از سیاستهای اساسی کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد، که این مهم وظایف مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را ترسیم مینماید تقاضا محوری، افزایش بهره وری و برون سپاری استراتژی های اساسی سازمان برای خدمت بیشتر به مردم عزیز کشور مان می باشد.


هر جوان یک اشتغال و یک حرفه

پیام مدیر کل

مهدی رحمدل

به نام خدا

امروزه رشد و توسعه اقتصاد متوازن، توسعه اشتغال پايدار مولد، استفاده بهينه از فرصتها و منابع ملي، ايجاد تنوع در كسب و كار، رفاه عمومي، کاهش آسیب های اجتماعی و در مجموع راه پيشرفت كشور، فقط با « کسب مهارت و اهتمام به مهارت آموزی با رويكرد فناورانه » میسر خواهد شد. اهميت مهارت به حدي است كه سازمان بين المللي كار( ilo )، در كنار ترويج كار شايسته به عنوان يك عامل مولد، مواردی همچون: ترويج كارآفريني، ترويج قابليت استخدام از طريق افزايش دانش و مهارت، ايجاد اشتغال مولد براي نيروي كار و توسعه قابليت هاي فناورانه كشور را از عوامل كليدي و انكار ناپذير در توسعه پايدار، بر اثر مهارت دانسته است.
لیکن باستحضارمی رساند اسناد بالا دستی  (برنامه های بلندمدت و استراتژیک) نظیر: قانون اساسی و سند چشم انداز: ارائه يك تصوير مطلوب و آرمانی قابل دست يابي و دور نماي ایده آل در افق بلندمدت را فرا روي مديريت جامعه و مردم قرار مي دهد.

-آخرین اخبار

  • 1

گزارش تصویری

?>

" هفته دفاع مقدس گرامی باد  "

هر ایرانی ، یک مهارت 


نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد