آخرین بروز رسانی: 22 اردیبهشت 1401

مهم ترین اخبار

بمناسبت هفته معلم ؛ از مربیان منتخب آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی تجلیل شد

مدیرکل آموزش فنی ‌حرفه ای خراسان شمالی در جلسه تجلیل از مربیان منتخب استان ضمن تاکید بر جایگاه والا و ارزشمند معلمان ‌و مربیان گفت : کارآموزان و‌کارجویان فنی ‌‌حرفه ای ؛ الفبای مهارت را از سرچشمه ی نگاه مربیان می آموزند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، مهدی رحمدل با بیان اینکه زمان « نهضت مهارت آموزی » فرا رسیده است،  اظهارداشت : «مربیان» افسران ارتش مهارت آموزی اند و باید قدر افسران خط مقدم مهارت آموزی را بدانیم .

رحمدل با تاکید بر پیگیری و تحقق خواسته ها و دغدغه های مربیان خاطرنشان کرد : تجلیل از مربیان  منتخب با هدف ایجاد انگیزه بیشتر  در  تمامی مربیان توانمند و تلاشگر استان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه معلمی شغل نیست بلکه ایثار ، هنر ، عشق و‌ فداکاری است افزود : مربیان منتخب بر اساس ملاک و شاخص های متعدد از جمله : عملکرد ، همکاری با مراکز و‌ واحد های سیار، تولید محتوا ، شرکت در جشنواره ‌، نمایشگاه ، مسابقات ملی مهارت و انتخاب شده اند.

وی در ادامه بر استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات آموزشی مراکز تاکید کرد و افزود : باید مدیریت به گونه ای باشد تا از تجهیزات موجود به درستی و‌ بجا استفاده کنیم .

معاون آموزش ، پژوهش و‌ برنامه ریزی اداره کل نیز در این جلسه ضمن تبریک هفته معلم گفت : ارتقای جایگاه فنی و حرفه ای مستلزم این است که مربیان توانمند و مجرب داشته باشیم .

 جوادرضا پویافرد  از مربیان منتخب خواست تا پیام « اهمیت جایگاه مربیان در رسالت مهارت آموزی » را به سایر مربیان انتقال دهند.

گفتنی است در این جلسه ، مربیان منتخب نیز نظرات ، پیشنهادات و مهم‌ترین مشکلات را بیان کردند.

در پایان جلسه ، با اعطای لوح تقدیر  از زحمات و تلاش های ارزشمند مربیان منتخب استان : ساره ابراهیم زاده از مرکز شیروان  ، احمد بیگ محمدی از مرکز مانه و سملقان  ،  پیمان یزدانی از مرکز ۱ بجنورد ، علی اسکندریان از مرکز ۱ بجنورد و محمد عبدال زاده از مرکز اسفراین  تقدیر شد .

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد