آخرین بروز رسانی: 6 اردیبهشت 1402

اخبار استان

استاندار خراسان شمالی : فنی‌وحرفه‌ای خراسان‌شمالی اشتغال معتادان را پیگیری کند

استاندار خراسان‌شمالی گفت:به صورت مجزا برای معتادان متجاهر اشتغال ایجاد شود و آموزش در دوره بازپروری و پس از آزادی مورد پیگیری جدی دستگاه‌های اجرایی متولی به ویژه سازمان فنی و حرفه‌ای قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی به نقل از خبرگزاری فارس ، محمدرضا حسین نژاد استاندار خراسان‌شمالی، ظهر امروز در پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: در راه نهضت مبارزه با مواد مخدر فارغ از کم توجهی قدرت‌های سلطه نباید ناکام بمانیم و این نهضت با استمرار باید ادامه یابد.

وی مهم‌ترین گام در راه مبارزه با مواد مخدر را پیشگیری دانست و گفت:گروه‌های طرفدار حقوق بشر یا محیط زیست برای هر موضوع حتی جزئی دغدغه‌هایی دارند اما انسان به‌عنوان یک موجود برتر مورد کم مهری قرار گرفته است.

استاندار خراسان‌شمالی با ابراز نگرانی از عدم برخورد قاطع با موضوع مبارزه با مواد مخدر در سطح دنیا افزود: تمام تلاش قدرت‌های سلطه پرداختن به موضوعات حاشیه‌ای است اما باید نهضت مبارزه با مواد مخدر را مقتدرانه ادامه دهیم.

حسین نژاد مسدود شدن مبادی ورودی مواد مخدر را مورد تاکید قرار داد و گفت: هر ساله بهترین جوانان در راه مبارزه با مواد مخدر در مرزها به شهادت می‌رسند بنابراین مسدود شدن مبادی ورودی باید به عنوان اولویت کار قرار گیرد.

وی خاطر نشان کردبه صورت مجزا برای معتادان متجاهر اشتغال ایجاد شود و آموزش در دوره بازپروری و پس از آزادی مورد پیگیری جدی دستگاه‌های اجرایی متولی به ویژه سازمان فنی و حرفه‌ای قرار گیرد.

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد