آخرین بروز رسانی: 22 اردیبهشت 1401

اخبار استان

یک هفته مهارتی ؛ کارگاه هشت روزه به مناسبت هفته ملی مهارت در خراسان شمالی برگزار شد

کارگاه هشت روزه  مهارتی به مناسبت هفته ملی مهارت در خراسان شمالی برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ،  کارگاه هشت روزه  مهارتی توسط مرکز مشاوره آینده سازان با همکاری آموزشگاه گردش گری و هتل داری یاسین برگزار شد. 

علاقه مندان در هشت روز از کلاس های مهارتی کارگاه فوق که توسط اساتید و مسئولین استان ارائه گردید استفاده نمودند . 

در آخربن روز  کارگاه،  وبینار با حضور  « امین کلاته »مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای ،« فرج اله راد » مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و « مصطفی جهانی  » کارگزار اشتغال استان خراسان شمالی برگزار  شد و مسئولین به بررسی مشکلات و راهکار های اجرایی در خصوص مهارت آموزی و اشتغال پرداخته و در آخر جلسه به پرسش میهمان های وبینار پاسخ گفتند .

راد  در این وبینار نقش آموزش های مهارتی را ضروری دانست و گفت :  آموزش های فنی و حرفه ای  راهگشای اشتغال مهارتی  است و تجربه چندین ساله آموزش های فنی و حرفه در کشور باعث گردیده در اکثر حرفه ها در بحث آموزش حرفی برای گفتن داشته باشد . 

امین کلاته مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استان  در خصوص نقش مهارت آموزی در پیشبرد مهارت آموزی روستاها صحبت  و اعلام نمود این گونه آموزش ها باعث میگردد متقاضیان آموزش مهارتی در روستا ها سریعتر در چرخه اشتغال قرار گیرند.

گقتنی است این کارگاه به مدت 20ساعت با همیاری دفتر امور روستایی و شوراهای استان ، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، آموزشگاه هتل داری و گردشگری یاسین کلینیک کارآفرینی ،مرکز مشاوره آینده سازان  برگزار گردید.

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد