آخرین بروز رسانی: 6 اردیبهشت 1402

اخبار استان

پیام تبریک فرماندار شهرستان جاجرم به مناسبت هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرغفه ای خراسان شمالی  ، « مصطفی حاج زاده » فرماندار شهرستان جاجرم، طی پیامی هفته ملی مهارت را تبریک گفت. 

 

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

درسالی که با رهنمودهای مقام معظم رهبری به عنوان سال   " تولید ؛ پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها"  نامگذاری شده است بی شک توسعه و  بسط آموزش های مهارتی نیازمند همت بی شائبه همه دست اندرکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای خواهد بود. 

  بی تردید تلفیق دانش با مهارت و خلاقیت برای جوانان زمینه ساز اشتغال مولد و پایدار توام با کارآفرینی، تأثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصادی و توانمندسازی منابع انسانی دارد و رسالت آموزش فنی و حرفه ای به عنوان متولی اصلی آموزش مهارت های غیررسمی در تربیت نیروی کار متخصص در بخش های مختلف و ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و دانش آموختگان دانشگاهی و کارجویان نقش کلیدی در توسعه پایدار این استان خواهد داشت. 

 اینجانب، هفته ملی «مهارت» را به کلیه تلاشگران و دست اندرکاران عرصه آموزش های فنی و حرفه ای و مهارت آموزی در شهرستان جاجرم ، تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون همکاران را درسایه عنایات حضرت ولیعصر (عج) در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تحقق سیاست های دولت تدبیر و امید درجهت ارائه خدمات آموزشی و مهارت آموزی، با هدف کارآفرینی و توسعه پایدار را از درگاه سبحان مسئلت می نمایم.

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد