آخرین بروز رسانی: 22 اردیبهشت 1401

اخبار استان

پیام فرماندار اسفراین بمناسبت هفته ملی مهارت

مهدی کرامتی فرماندار شهرستان اسفراین با صدور پیامی هفته ملی مهارت را تبریک گفت .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی  در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

لازمه اشتغال پایدار و پیشرفت ، فراهم سازی زمینه های مهارت آموزی متناسب با نیاز بازار کار است . ترکیب و همگرایی دانش با مهارت و خلاقیت موجب اشتغال مولد و پایدار  شده که توام با کارافرینی تاثیر چشمگیری در رشد ، توسعه و توانمندسازی منابع انسانی دارد .

آموزش های فنی و حرفه ای نقشه راه برای دستیابی به توسعه اقتصادی کشور ، استان و شهرستان اسفراین و همچنین افزایش رفاه برای طبقات مختلف جامعه میباشد .

آموزش های فنی و حرفه ای باید در جهتی باشد تا در نهایت آموزش مهارت محور و شرایط ایجاد اشتغال را فراهم نماید تا نیروی انسانی متخصص و مهارت دیده بتواند مشغول به کار شده و زمینه ساز ایجاد توسعه پایدار و رفع مشکل بیکاری گردد .

توجه به آموزش های فنی و حرفه ای و همچنین نیروی کار متخصص و فنیر سبب افزایش بهره وری شده که این مهم خود نیز سبب افزایش توان اقتصادی و ارز آوری میشود .

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت هفته ملی مهارت و 6 مرداد ماه روز ملی مهارت ، کارآفرینی  تشکر میکنم  و امیدوارم با توجه به رهنمودهای  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) و هم افزایی توانمندی های کارآفرینان در سلا « تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها » بتوانیم در این مسیر افتخارآفرین با گامهایی استوار حرکت نماییم .

مهدی کرامتی

فرماندار شهرستان اسفراین

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد